Operatívny lízing

Premiový leasing bez starostí

Ošéfujeme Vám dlhodobý prenájom predovšetkým značky Volkswagen. Sme špecialisti na modely Passat a Passat kombi. Ak však požadujete vozidlo Škoda, Audi, alebo BMW, nie je problém. Zaistíme Vám výhodnú mesačnú splátku na Vami požadované vozidlo akejkoľvek značky.Výhody operatívneho leasingu

Ponúkame Vám individuálny prístup ku každému z Vás. Poradíme, aké vozidlo vychádza výhodne na operatívny lízing a následne oznámime aktuálnu cenovú ponuku a všetko, čo budete potrebovať na schválenie zmluvy o Operatívnym lízingu. Výhodné mesačné splátky sú pre nás samozrejmé. V cenových ponukách je vždy zahrnuté financovanie vozidla, vrátane povinného i havarijného poistenia, cestnú daň aj poplatky za rádio. Štandardne je v splátke zahrnutá aj pravidelná servisná údržba, ak klient nepožaduje inak. Všetky vozidlá sú úplne nová od českých autorizovaných predajcov a dealerov.

Výhodou operatívneho lízingu je, že nebudete mať žiadne starosti s predajom ojazdeného auta.Nulová akontácia

Aby boli Vaše počiatočné náklady na obstaranie nového vozidla na operatívny lízing čo najnižšiu, ponúkame nulovú akontáciu. Nevyžadujeme pri prevzatí vozidla žiadne štartovacie poplatky a iné platby. Zmluvný vzťah je vždy uzatváraný medzi klientmi a leasingovou spoločnosťou, napr. ŠkoFIN s.r.o., ALD Automotive s.r.o., prípadne iné.

Pre našich klientov ponúkame službu PREMIUM, ktorá je spoplatnená čiastkou 15 000 Sk bez DPH. Za túto cenu dostanete tzn. all inclusive v operatívnom lízingu, tzn. po prihlásení vozidla na ŠPZ Vám bezplatne na odťahové službe dovezieme vozidlo k Vám domov alebo do firmy, zaistíme Vám tankovacie kartu, s ktorou možno tankovať až o 15% lacnejšie, ako pri platení v hotovosti, ďalej Vám poskytneme až 50% zľavu na obstaranie pneumatík cez nášho obchodného partnera, možnosť montáže kamery do auta za zvýhodnených podmienok a ďalšie výhody. Doprajte si komfort a starosti s vozidlom nechajte na nás.

1

Výber auta

Špecializujeme sa na vozidlá Volkswagen. Máme vozy skladové, ale aj obľúbené vzorové konfigurácie na objednanie. V prípade, že požadujete inú značku vozidla, neváhajte nám zaslať Vašu špecifikáciu.

2

Doručenie vozidla

V prípade, že ste si vybrali jeden z našich skladových vozidiel, delí vás len pár dní od toho, aby sme vám mohli dané vozidlo odovzdať. V prípade objednania vami špecifikovaného vozidla je priemerná čakacia lehota 2-3 mesiace podľa konkrétneho modelu a značky (termín je vždy upresnený).

3

Nové zážitky

Váš nový automobil je prihlásený na ŠPZ a už nič nestojí v ceste, aby ste vyrazili v ústrety novému dobrodružstvu. Ponúkame službu "Premium", v ktorej dostanete mnoho výhod, napr. Dovoz vozidla priamo až k Vám domov alebo firmy, zaistené tankovacie karty, zľavy na pneumatiky až 50% a ďalšie výhody. Prajeme bezpečnú cestu novým autom a super zážitky.

Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch.